Jdi na obsah Jdi na menu
 


PODROBNÝ VOLEBNÍ PROGRAM

15. 9. 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sportovní hala

(Petr Skála, 6. 10. 2014 9:36)

Jen bych v tématu sportovní haly lehce připoměl, že s myšlenkou obloukové haly se zázemím, přišlo "Sdružení nezávislých kandidátů" už v roce 2011. Místo podpory je, ale paní místostarostka raději zákulisními tahy odstřelila. Tedy hala, již mohla v této době stát a začít sloužit obyvatelům. Halu za 35 mio, bez zázemí, jsme kritizovali od začátku a nikdy pro ni nezvedli ruku. Stejně jako dodnes nechápeme, proč hřiště za školou, nemělo za 25 miliónů, ani sociálky a zázemí pro údržbu.

Sportovní hala

(Jan, 3. 10. 2014 7:57)

Moc dobře si vybavuji fungování sportovní haly - její velikost a využití. Myslím, že odpovídalo velikosti našeho města. A proto se ptám, proč taková obří hala? Proč plocha pro 3 tenisové kurty? Vždyť ani velká města takové haly nemají. Kdo tu halu bude živit? Lidi, trošku rozumu. Hodkovice nejsou jenom hala, ale také veřejné komunikace, veřejná prostranství, vzhled města a další priority, do kterých je potřeba investovat.

sportovní hala

(marcela, 23. 9. 2014 13:47)

Nyní jsem si přečetla podrobnosti o sportovní hale, která by, pokud tomu tak doopravdy je, a nemám důvod nevěřit, šetřila cca 20mil. Kč.
Ptám se proč neznáme jako občané tohoto města podrobnosti o projektu, který je stále prezentován a za daleko vyšší cenu? Potřebuje naše město velké projekty tohoto typu? Potřebuje, ale takové, které budou opravdu pro většinu lidí Hodkovic a blízkého okolí. Bez dotací se v dnešní době těžko obejdeme, ale je zapotřebí využívat takové projekty, na které dosáhneme, a přitom nás to nebude stát více než je potřebné. Fandím zdravému rozumu a věřím, že je většina těch, kteří ho mají. Podporujme skutky a ne sliby.
Nyní vidím, že se musíme více zapojit do dění ve městě, jelikož nás všech se hlavně týká, jak a kde budeme trávit volný čas v nepřízni počasí. Samozřejmě nejde jen o sportovní halu, ale i ostatní aktivity a potřebné projekty. Musíme myslet, že jsou zde i rodiče, prarodiče, děti a návštěvníci, kteří určitě ocení, že se za ušetřené prostředky pořídí více pro všechny.

Dvě strany mince

(Jiskra, 21. 9. 2014 9:41)

Je několik druhů úsměvů, pravda. I lotr má nárok usmívat se, přeci jen je to lidská bytost. Je úsměv zářící, křečovitý, pokřivený atp., a hlavně, souvisí to s povahou a je lehce čitelné poslání těch kterých úsměvů. To je na každém jak to cítí. Jen si myslím, že tato rubrika je určená k jinému účelu. Pokud má někdo osobní problém, má si ho vyřešit tam, kde ho má. Nárok na svobodnou volbu a rozhodnutí má každý jednotlivec a je na něm jak s tím dále naloží. Věřím, že každý má svůj názor a s tím i přistupuje k životu a dění kolem sebe. Jsme mladí a chceme dokázat, že v nás je budoucnost. Chceme většinu přesvědčit, že to co slibujeme máme v plánu i dodržet. Nejdeme do voleb pro osobní prospěch, i když si to mnozí myslí, ale proto, že zde chceme spokojeně žít a něco dokázat pro rodiče, děti a všechny, kteří Hodkovice navštíví, aby se sem rádi vraceli. Jsem pro čestné klání.

Usměvavý rozkvět

(Petr, 19. 9. 2014 13:13)

Usmívat se umí i ten největší lotr.

Hodkovice si zaslouží rozkvět a usměvavé, spokojené lidičky

(Ivana, 19. 9. 2014 7:43)

Fandím všem, kteří to vzali za správný konec. Mnoho sil a za jejich vynaložení spokojenost z dobře vykonané práce.