Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč kandiduji v komunálních volbách?

29. 9. 2014

1. Markéta KHAUEROVÁ

Chtěla bych pokračovat v práci, která mne velmi baví. Chtěla bych dál aktivně pracovat pro město Hodkovice, pro jeho rozvoj a rozkvět.  Moji kolegové z kandidátky BUDOUCNOST PRO HODKOVICE mne požádali, abych jim udělala soupis práce, která je za mnou. Po pravdě, moc se mi do toho nechtělo, raději se dívám dopředu. Přiznám se ale, že jsem se do toho stejně pustila a myslím, že se nemám za co stydět. Je to dost menších i větších počinů, mnoho úsporných opatření, které jsou v této době zvláště potřeba. Pokud Vás to zajímá a máte chvilku času, zpracovaný materiál najdete zde.

Díky za Váš čas a pokud myslíte, že jsem ten správný člověk pro vedení města, volte sdružení nezávislých kandidátů BUDOUCNOST PRO HODKOVICE.

2. Pavel ARLT

Kandiduji, protože mne baví práce pro město ve kterém žiji.

3. Mgr. Helena ŘEZÁČOVÁ

Cítím potřebu aktivně se zapojit do dění ve městě, podpořit Markétu  v jejím snažení a připravit dobré podmínky pro BUDOUCNOST našich dětí. Určitou roli hraje i nová zkušenost a možná i trochu adrenalinu

4. Pavel POKORNÝ

 

 Hlavně to pro mě bude nová zkušenost. Jsem Hodkovák, ale dění ve městě jsem moc nesledoval a překvapilo mě, kolik je věcí, které jsou potřeba řešit. Pokud se mi povede s něčím pomoci, tak budu rád.

 5. Naďa BURIANOVÁ

 

Již několik let se aktivně zajímám o dění ve městě, ve kterém žiji. Zpočátku to byla jen osobní touha zapojit se, udělat něco prospěšného. Po narození mého syna tato touha dostala konkrétnější a naléhavější rozměr. Myslím si, že Hodkovice mají velký potenciál růstu v mnoha směrech a já chci přispět svými schopnosti, znalostmi, pracovitostí a odhodláním k jeho realizaci. Chtěla bych, aby si moje dítě mělo kde bezpečně hrát, dostalo se mu kvalitního vzdělání a aby byl jednou pyšný na to, že pochází právě z Hodkovic nad Mohelkou. Některé důležité věci již byly vykonány, jiné jsou před námi a je potřeba přistoupit k budoucnosti našeho města zodpovědně a rozvážně. Proto kandiduji.
Já už jsem si BUDOUCNOST zvolila, jak se rozhodnete Vy?

 6. Jan BOBEK

V Hodkovicích - Jílovém jsem vyrostl a nyní tu vychovávám své děti. Rád bych, aby se město i přilehlé obce nadále rozvíjely a naše děti se sem jednoho dne rády vrátily a vychovávaly tu své děti.
 
7. Mgr. Kamila PANUŠKOVÁ
 
Jako maminka tří dětí jsem pyšná na to, že mohou spokojeně vyrůstat v krásném městě mého radostného dětství. A udělám vše pro to, aby tu jednou šťastně žily i se svými rodinami.
 
8. Pavel VÍTEK
 
Chtěl bych se aktivně podílet na rozvoji našeho města po všech stránkách, ale s tím abychom město nezadlužovali.
Je to pro mě výzva vstoupit pro mě do něčeho úplně nového.
Plánuji zde žít, tak bych chtěl, abychom se tu cítili všichni bezpečně, měli možnost sportovního a kulturního vyžití atd.
Chtěl bych, aby se zde i po letech líbilo našim dětem, chtěli tu zůstávat, aby tu byl stále cítit život.
 
9. Romana TROJANOVÁ
 
10. Karel KUCHTA
 
Jsem rodilý Hodkovák a BUDOUCNOST Hodkovic mi není lhostejná.
 
11. Broňa DOLEŽALOVÁ
 
Kandiduji proto, že dělám v životě ráda věci, které mají "hlavu a patu". S lidmi kteří jsou odborníci a nebo se vyvíjejí a pracují na tom, aby se jimi stali. S lidmi, jež mají svůj názor, který dokáží rozumně a smysluplně obhájit.
Před lety jsem se poprvé setkala s manažerskými schopnostmi a životními názory Markéty a tehdy jsem si uvědomila, že jestli má práce komunálního politika být směrem pro lidi, pak Markéta Khauerová a systém její práce je právě to ono. Důvod? Jsme na stejné vlně.
Cíl: V Hodkovicích vybudovat smysluplnou sportovní halu a zřídit volně dostupná přírodní sportoviště a odpočinkové zóny pro všechny věkové kategorie.
Motto: Mám celý život na paměti slova své maminky
"Vnímej skutečné činy, ne jenom slova"
 
 
 
12. Tomáš KAUŠKA
 
V Hodkovicích jsem se narodil, vyrostl, pracuji a žiji. Rád bych se teď i podílel na jejich pozitivní BUDOUCNOSTI. 
 
13. Hana LINKOVÁ
 
Můj smysl, jít do kandidátky, je podpořit dobré myšlenky a pomoci je realizovat s týmem lidí, kteří tomu věří. S týmem, který chce udělat hodně pro to, aby se všem v Hodkovicích žilo spokojeně, skvěle, výborně...!!!
 
14. Ing. Pavel ŠINDELÁŘ

Do voleb jdu především proto, abych podpořil Markétu, která je jako já workoholik a nekouká na hodinky kdy už padne a bude moci jít domů. Markéta dělá spoustu věcí jen tak, aby udělala radost druhým a proto jsem rád, že můžu být v jejím týmu a podpořit jí.


15. Miluše STARÁ

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář